Yemin 225.Bölüm Fragmanı

REKLAMLAR

Yemin 225.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. KANAL 7 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Yemin dizisinin yeni bölümü 10 Nisan Cuma akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Özge Yağız, Gökberk Demirci ve Can Verel gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Yemin bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/5coqn

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti

Emir karısına sürpriz hazırlamak isterken Cemre de onun için bir plan yapar. Emir’i bekleyen tehlike ne?

Emir sürprizlerine devam eder. Karısının her anının mutlu geçmesi için var gücüyle çabalayan Emir yepyeni bir sürprizin peşindedir. Öte yandan Cemre incelikle işlettiği planının sonuna gelir. Reyhan Emir’in sürprizine gittiğini düşünürken aslında büyük bir tuzağın içine mi düşecek? Narin, Masal’ı görmek için eve gelir ve büyük bir tepkiyle karşılaşır. Kemal hala çok kızgındır, Masal’ın tekrardan susmasından ötürü Narin’i suçluyordur. İnatçı Narin Masal’ı görmeden gitmek istemeyecektir, peki Kemal yumuşayıp Narin’e izin verecek mi?

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.