Yemin 224.Bölüm Fragmanı

REKLAMLAR

Yemin 224.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. KANAL 7 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Yemin dizisinin yeni bölümü 9 Nisan Perşembe akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Özge Yağız, Gökberk Demirci ve Can Verel gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Yemin bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/s6lep

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti

Emir ve Reyhan bebekleri için hazırlık yaparken Cavidan onların mutluluğunu bozmak için harekete geçer. Cavidan sayesinde konağa giren Cemre’nin planı ne?

Emir şimdiden babalık provalarına başlamıştır. İyi bir baba olup olamayacağı konusunda şüpheleri olan Emir’e destek yine Reyhan’dan gelir. Öte yandan intikam sayıklamaları içindeki Cemre konağa girmeyi başarır. Adım adım Reyhan’a yaklaşan Cemre şimdi ne yapacak? Kemal, herkes için en doğrusunun uzak durmak olduğunu düşündüğünden Narin’i evden uzak tutar. Yaşananlardan sonra zamana bırakmayı seçen Kemal’i büyük bir sürpriz bekliyordur; Masal tekrardan susar. Kemal şimdi ne yapacak?

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.