Yemin 223.Bölüm Fragmanı

REKLAMLAR

Yemin 223.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. KANAL 7 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Yemin dizisinin yeni bölümü 8 Nisan Çarşamba akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Özge Yağız, Gökberk Demirci ve Can Verel gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Yemin bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/ig84h

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti

Cavidan Reyhan ve Emir’in mutlu olduğunu gördükçe öfkesi daha da artar. Reyhan’a karşı büyük bir kin besleyen Cavidan bu mutluluğu bozmak için ne yapacak?

Reyhan ile Emir’in mutlulukları sürmektedir. Emir, karısına sürprizler hazırlayıp mutluluğuna mutluluk katmak isterken Cavidan hain planını devreye sokmak için her yolu dener. Reyhan’ı bekleyen büyük tehlike ne olabilir? Ayrılığa engel olamayan Masal’ın babasına olan tepkisi devam etmektedir. Narin için sıra Masal’la vedalaşmaya gelmiştir. Narin, Masal’ı bırakıp gidebilecek mi?

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.